O nas

 

tummytub logo

 

Firma Helve powstała przede wszystkim po to, żeby propagować kąpiel noworodków w wiaderku.

 

Sami kąpaliśmy nasze dzieci w Tummy Tub i wiemy, że dzieci czują się w wiaderku wspaniale. Dlatego postanowiliśmy upowszechnić tą metodę w Polsce. W 2009 zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marki Tummy Tub. Równocześnie ze sprzedażą rozpoczęliśmy promocję kąpieli noworodków w wiaderku, głównie przez szkoły rodzenia i położne. Uczestniczyliśmy w zajęciach szkół rodzenia oraz targach artykułów dziecięcych. Okazało się, że ten sposób kąpieli jest bardzo mało popularny ale wzbudza duże zainteresowanie, a grono użytkowników szybko się powiększa. Do tej pory dostajemy od szkół rodzenia informacje, że wszyscy rodzice, którzy używali Tummy Tub, są bardzo zadowoleni z wiaderka, a wszystkie dzieci są spokojne i szczęśliwe podczas kąpieli. Potwierdziły się więc wszystkie informacje, które przekazywaliśmy podczas spotkań z położnymi i rodzicami. To sprawia, że ciągle praca z tymi produktami daje nam dużo satysfakcji.

 

Najważniejsze dla nas jest to , że korzystanie z dystrybuowanych przez nas produktów daje dzieciom i ich rodzicom pełne zadowolenie i radość.

 

 

Kolejny krok, następne marki

 

Robimy kolejny krok – wprowadzamy następne marki. Chcemy jednak pozostać firmą, która będzie dostarczała nietuzinkowe, atrakcyjne akcesoria dla dzieci.

 

 

kidskit

           
Pierwszym produktem marki  Kids Kit, który mieliśmy okazję dobrze poznać była podstawka do wiaderek kąpielowych Tummy Tub, sprzedawana pod marką Tummy Tub. Podstawka jest doskonale dopracowana, funkcjonalna, świetnie wykonana i co najważniejsze cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników wiaderka Tummy Tub. Dlatego naturalna dla nas była chęć dostarczenia Polskim dzieciom i ich rodzicom innych produktów Kids Kit.

Udało się to w roku 2012, kiedy zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem Kids Kit w Polsce.

Wszystkie produkty marki Tummy Tub jak i Kids Kit są wykonane z najwyższą starannością i z bardzo wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje to użytkownikom pełne zadowolenie, a dla nas oznacza satysfakcję i chęć do wyszukiwania nowych najwyższej jakości, ciekawych produktów, nie obecnych jeszcze na polskim rynku. Dlatego będziemy dostarczać Wam coraz to nowe marki. Możecie być pewni, że będą interesujące, czasami nietypowe, nowatorskie, również ekologiczne, ale zawsze najwyższej jakości i niezawodne. Kupując dystrybuowane przez nas produkty będziecie spokojni o bezpieczeństwo waszych dzieci.

 

 

Wkrótce nowe wyjątkowe marki...

 


Kontakt:

Helve Polska
Ul. Międzyleska 47/3
60-474 Poznań
Mail: info@helve.pl
Tel.: 515977729, 601591027